Kategorie: Moda ślubna

Jakie dodatki do sukni ślubnej będą modne w tym sezonie?

Jakie dodatki do sukni ślubnej będą modne w tym sezonie?

Suknia ślubna to nie tylko biała koronkowa kreacja, ale także cały strumień dodatków, które podkreślą jej piękno i sprawią, że przyszła panna młoda poczuje się wyjątkowo. W tym artykule przedstawimy trendy w dodatkach do sukni ślubnej na ten sezon.

Welony

Welon to klasyczny dodatek do sukni ślubnej, który zawsze będzie modny. W tym sezonie królują welony długie, sięgające ziemi. Często są one zdobione cekinami, koralikami lub haftem.

Ponadto, bardzo popularne są welony z tiarą. Dzięki temu, że tiara jest mocowana do welonu, nie musisz martwić się o to, czy utrzyma się na głowie.

Kolczyki

W tym roku do sukien ślubnych pasują delikatne kolczyki. Mogą to być małe kulki lub kryształki. Ważne, by był to subtelny dodatek, który nie będzie przytłaczał stroju.

Bardzo modne są również kolczyki w kształcie liści. Wykonane z metalu ozdobione są kamieniami lub małymi kryształkami. To świetna propozycja dla kobiet, które lubią klasyczne dodatki, ale chcą się wyróżnić z tłumu.

Kwiaty

W tym sezonie na topie są kwiatowe dodatki do sukien ślubnych. Mogą to być delikatne kwiaty wykonane z tkaniny, które będą przypinane do welonu lub do zapięcia w sukience. Kwiaty mogą być również umiejscowione na pasku w talii.

Inną propozycją są kwiaty wykonane z papieru lub metalu. Mogą to być różne kształty i rozmiary, które wprowadzą do stroju element nowoczesności.

Pasek

Jeśli twoja sukienka ślubna nie ma paska w talii, to warto go dodać. Pasek to prosty sposób na podkreślenie sylwetki i dodanie elegancji. Najmodniejsze są w tym sezonie paski wykonane z satyny lub tiulu oraz te ozdobione kryształkami lub koronką.

Pasek możesz nosić także na wierzchu sukni, tak jak to robiły panny młode na przełomie lat 60-tych i 70-tych, co pozwoli ci stworzyć modny retro look.

Podsumowanie

Dodatki do sukni ślubnej to ważny element stroju każdej przyszłej panny młodej. W tym sezonie królują długie welony, kwiaty oraz subtelne kolczyki. Na uwagę zasługują również paski w talii, które nadają sylwetce eleganckiego wyglądu. Pamiętaj, że wybierając dodatki, musisz kierować się przede wszystkim swoim stylem oraz upodobaniami.

Często zadawane pytania

Jakie dodatki do sukni ślubnej będą modne w najbliższym czasie?

Modne dodatki do sukien ślubnych na ten sezon to długie welony, subtelne kolczyki, kwiatowe ozdoby oraz paski w talii.

Czy warto dodać pasek do sukni ślubnej?

Tak, pasek to prosty sposób na podkreślenie sylwetki i dodanie elegancji. Najmodniejsze są w tym sezonie paski wykonane z satyny lub tiulu oraz te ozdobione kryształkami lub koronką.

Czy welon będzie zawsze modny?

Tak, welon to klasyczny dodatek do sukni ślubnej, który zawsze będzie modny. W tym sezonie królują długie welony zdobione cekinami, koralikami lub haftem.